MSD015-20
Description
SLOTTED SHIM,5X5 INX0.015IN,PK20
DataSheet
MSD015-20 PDF
Color:Silver
Size / Dimension:5.00" L x 5.00" W x 0.015" H (76.2mm x 76.2mm x 0.38mm)