8T50A14/E
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
8T50A14/E PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8TA14/E
8TA14/E
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
5NAC2/KS
5NAC2/KS
STEEL BALL PLUNGER, INTERNAL HEX
L04-4249
L04-4249
BALL PLUNGER, STEEL
2220Y0500183GCR
2220Y0500183GCR
CAP CER 0.018UF 50V C0G/NP0 2220
8T50A14/E
8T50A14/E
ADP3402ARU-REEL
ADP3402ARU-REEL
GSM POWER MANAGEMENT SYSTEM
MS24264R24B43SN
MS24264R24B43SN
CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP