FTA8311254035N
Manufacturer
Fechometal
VIGOR # :
Description
304 SS BND 1" X 0.044" X 100'
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
FTA8311254035N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Band
Color:Silver
Size / Dimension:100.00' L x 1.000" W (30.48m x 25.40mm)