5T12A32/D
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
STEEL ADJUSTABLE TENSION LEVER
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
5T12A32/D PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
717-8-M16X1.5-C-NI
717-8-M16X1.5-C-NI
STAINLESS STEEL INDEXING PLUNGER
5N20A06K
5N20A06K
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
6N25A01O
6N25A01O
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, STEEL
C0402C132F5JACAUTO
C0402C132F5JACAUTO
CAP CER 1300PF 50V U2J 0402
SMF75A
SMF75A
TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
NPS-C7W
NPS-C7W
SENSOR PWR 100-240VAC 12VDC