010632F225
Description
FILLISTER SLOTTED SCREW 6-32 T
DataSheet
010632F225 PDF
Part Status:Active
Type:Machine Screw
Screw Head Type:Pan Head
Thread Size:#6-32
Head Diameter:0.217" (5.51mm)
Head Height:0.243" (6.17mm)
Length - Below Head:2.250" (57.15mm)