0.75X2.5FLT6061T6511-10
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
0.75X2.5FLT6061T6511-10 3/4" X 2
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.75X2.5FLT6061T6511-10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:10.000" L x 2.500" W x 0.750" H (254.00mm x 63.50mm x 19.05mm)