1.5RD6061T6511-8
Description
1.5RD6061T6511-8 1-1/2" DIAMETER
DataSheet
1.5RD6061T6511-8 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.500" Dia x 8.000" L (38.10mm x 203.20mm)