0.50RD6061T6511-36
Description
0.50RD6061T6511-36 1/2" DIAMETER
DataSheet
0.50RD6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 36.000" L (12.70mm x 914.40mm)