1.25RD304SS-36
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
1.25RD304SS-36 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:1.250" Dia x 36.000" L (31.75mm x 914.40mm)