0.50X2.0FLT304SS-48
Description
1/2" X 2" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.50X2.0FLT304SS-48 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:48.000" L x 2.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 50.80mm x 12.70mm)