1.0SQR304SS-48
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1" X 1" STAINLESS STEEL SQUARE B
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
1.0SQR304SS-48 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Square Bar
Specifications:48.000" L x 1.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 25.40mm x 25.40mm)