1.75RD6061T6511-36
Description
1.75RD6061T6511-36 1-3/4" DIAMET
DataSheet
1.75RD6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.750" Dia x 36.000" L (44.45mm x 914.40mm)