0.50RD304SS-1
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.50RD304SS-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)