0.75X3.0FLT6061T6511-4
Description
0.75X3.0FLT6061T6511-4 3/4" X 3"
DataSheet
0.75X3.0FLT6061T6511-4 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:4.000" L x 3.000" W x 0.750" H (101.60mm x 76.20mm x 19.05mm)