0.625X2.5FLT6061T6511-2
Description
0.625X2.5FLT6061T6511-2 5/8" X 2
DataSheet
0.625X2.5FLT6061T6511-2 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:2.000" L x 2.500" W x 0.625" H (50.80mm x 63.50mm x 15.88mm)