ROB-12544
Description
SHAFT SOLID 1/8"D X 9"L
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
ROB-12544 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Shaft
Specifications:0.125" Dia x 9.000" L (3.18mm x 228.60mm)