0.50X1.0FLT6061T6511-6
Description
0.50X1.0FLT6061T6511-6 1/2" X 1"
DataSheet
0.50X1.0FLT6061T6511-6 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:6.000" L x 1.000" W x 0.500" H (152.40mm x 25.40mm x 12.70mm)