0.50X4.0FLT304SS-8
Description
1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.50X4.0FLT304SS-8 PDF
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:8.000" L x 4.000" W x 0.500" H (203.20mm x 25.40mm x 12.70mm)