0.75X8.0FLT6061T6511-24
Description
3/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
DataSheet
0.75X8.0FLT6061T6511-24 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:24.000" L x 8.000" W x 0.750" H (609.60mm x 203.20mm x 19.05mm)