1.5RD6061T6511-12
Description
1.5RD6061T6511-12 1-1/2" DIAMETE
DataSheet
1.5RD6061T6511-12 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.500" Dia x 12.000" L (38.10mm x 304.80mm)