0.50X1.0FLT304SS-6
Description
1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.50X1.0FLT304SS-6 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:6.000" L x 1.000" W x 0.500" H (152.40mm x 25.40mm x 12.70mm)