0.25X2.5FLT6061T6511-48
Description
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 48"L
DataSheet
0.25X2.5FLT6061T6511-48 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:48.000" L x 2.500" W x 0.250" H (1219.20mm x 63.50mm x 6.35mm)