0.50X2.0FLT6061T6511-8
Description
0.50X2.0FLT6061T6511-8 1/2" X 2"
DataSheet
0.50X2.0FLT6061T6511-8 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:8.000" L x 2.000" W x 0.500" H (203.20mm x 50.80mm x 12.70mm)