BTOOO150-C.500-C.375
Manufacturer
Rocom Couplings
VIGOR # :
Description
PRECISION FLEXIBLE SHAFT COUPLIN
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
BTOOO150-C.500-C.375 PDF
Type Description
Series:B
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Shaft Coupler
Specifications:0.375" (9.53mm) Diameter to 0.500" (12.700mm) Diameter