0.25X4.0FLT304SS-1
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.25X4.0FLT304SS-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:1.000" L x 4.000" W x 0.250" H (25.40mm x 101.60mm x 6.35mm)