0.50SQR304SS-12
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.50SQR304SS-12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Square Bar
Specifications:12.000" L x 0.500" W x 0.500" H (304.80mm x 12.70mm x 12.70mm)