0.25RD304SS-12
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 12"L
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.25RD304SS-12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 304.80mm)