1.75RD304SS-10
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1-3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
1.75RD304SS-10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:1.750" Dia x 10.000" L (44.45mm x 254.00mm)