0.25X4.0FLT304SS-36
Description
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.25X4.0FLT304SS-36 PDF
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:36.000" L x 4.000" W x 0.250" H (914.40mm x 101.60mm x 6.35mm)