1.0X2.5FLT6061T6511-24
Description
1.0X2.5FLT6061T6511-24 1" X 2-1/
DataSheet
1.0X2.5FLT6061T6511-24 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:24.000" L x 2.500" W x 1.000" H (609.60mm x 63.50mm x 25.40mm)