0.50X1.0FLT304SS-12
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.50X1.0FLT304SS-12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:12.000" L x 1.000" W x 0.500" H (304.80mm x 25.40mm x 12.70mm)