BTOOM150-C12MM-C06MM
Manufacturer
Rocom Couplings
VIGOR # :
Description
PRECISION FLEXIBLE SHAFT COUPLIN
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
BTOOM150-C12MM-C06MM PDF
Type Description
Series:B
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Shaft Coupler
Specifications:0.236" (6.00mm) Diameter to 0.472" (12.00mm) Diameter