0.50X3.0FLT304SS-2
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/2" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.50X3.0FLT304SS-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:2.000" L x 3.000" W x 0.500" H (50.80mm x 76.20mm x 12.70mm)