1.25RD6061T6511-8
Description
1.25RD6061T6511-8 1-1/4" DIAMETE
DataSheet
1.25RD6061T6511-8 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.250" Dia x 8.000" L (31.75mm x 203.20mm)