0.25RD304SS-8
Description
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 8"L
DataSheet
0.25RD304SS-8 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.250" Dia x 8.000" L (6.35mm x 203.20mm)