0.50X4.0FLT304SS-12
Description
1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.50X4.0FLT304SS-12 PDF
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:12.000" L x 4.000" W x 0.500" H (304.80mm x 101.60mm x 12.70mm)