0.50RD304SS-4
Description
1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
DataSheet
0.50RD304SS-4 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 4.000" L (12.70mm x 101.60mm)