1.0X4.0FLT304SS-10
Description
1" X 4" STAINLESS STEEL FLAT BAR
DataSheet
1.0X4.0FLT304SS-10 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:10.000" L x 4.000" W x 1.000" H (254.00mm x 101.60mm x 25.40mm)