0.75X2.5FLT6061T6511-2
Description
0.75X2.5FLT6061T6511-2 3/4" X 2-
DataSheet
0.75X2.5FLT6061T6511-2 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:2.000" L x 2.500" W x 0.750" H (50.80mm x 63.50mm x 19.05mm)