0.25X8.0FLT6061T6511
Description
1/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
DataSheet
0.25X8.0FLT6061T6511 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:10.000" L x 8.000" W x 0.250" H (254.00mm x 203.20mm x 6.35mm)