0.25X2.0FLT6061T6511-1
Description
1/4X2 6061 ALUMINUM FLT 1"L
DataSheet
0.25X2.0FLT6061T6511-1 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:1.000" L x 2.000" W x 0.250" H (25.40mm x 50.80mm x 6.35mm)