0.25X8.0FLT6061T6511-4
Description
1/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
DataSheet
0.25X8.0FLT6061T6511-4 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:4.000" L x 8.000" W x 0.250" H (101.60mm x 203.20mm x 6.35mm)