0.375X1.5FLT6061T6511-36
Description
0.375X1.5FLT6061T6511-36 3/8" X
DataSheet
0.375X1.5FLT6061T6511-36 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:36.000" L x 1.500" W x 0.375" H (914.40mm x 38.10mm x 9.53mm)