1.0X1.5FLT6061T6511-8
Description
1.0X1.5FLT6061T6511-8 1" X 1-1/2
DataSheet
1.0X1.5FLT6061T6511-8 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:8.000" L x 1.500" W x 1.000" H (203.20mm x 38.10mm x 25.40mm)