1.5RD6061T6511-48
Description
1.5RD6061T6511-48 1-1/2" DIAMETE
DataSheet
1.5RD6061T6511-48 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.500" Dia x 48.000" L (38.10mm x 1219.20mm)