0.50X3.0FLT6061T6511-1
Description
0.50X3.0FLT6061T6511-1 1/2" X 3"
DataSheet
0.50X3.0FLT6061T6511-1 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:1.000" L x 3.000" W x 0.500" H (25.40mm x 76.20mm x 12.70mm)