0.50X4.0FLT6061T6511-2
Description
0.50X4.0FLT6061T6511-2 1/2" X 4"
DataSheet
0.50X4.0FLT6061T6511-2 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:2.000" L x 4.000" W x 0.500" H (50.80mm x 101.60mm x 12.70mm)