0.50X2.0FLT6061T6511-6
Description
0.50X2.0FLT6061T6511-6 1/2" X 2"
DataSheet
0.50X2.0FLT6061T6511-6 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:6.000" L x 2.000" W x 0.500" H (152.40mm x 50.80mm x 12.70mm)