DTOOO125-S.500-S.500
DataSheet
DTOOO125-S.500-S.500 PDF
Type:Shaft Coupler
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ROB-12390
ROB-12390
HUB MNT C 90 DEGREE
GEAR PINION GEAR 16T 0.25" BORE
DTOOO150-S.625-S.500
DTOOO150-S.625-S.500
M83723/87R1415N
M83723/87R1415N
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
SF8711-6002
SF8711-6002
CONN ZMA PLUG STR 50OHM SOLDER
DTOOO125-S.500-S.500
DTOOO125-S.500-S.500
RN732BTTD5602D10
RN732BTTD5602D10
RES 56K OHM 0.5% 1/8W 1206