0.25X2.5FLT6061T6511-24
Description
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 24"L
DataSheet
0.25X2.5FLT6061T6511-24 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:24.000" L x 2.500" W x 0.250" H (609.60mm x 63.50mm x 6.35mm)